Vytápění

Nabízeme širokou škálu komplexního řešení v oblasti vytápění.

V současné době pro moderní vytápení nabízíme tepelná čerpadla s různými typy výkonů pro aplikace do rodinných domů,bytových domů,kanceláří,skladů od značek Stiebel Eltron, LG a Daikin.

Tepelná čerpadla lze též využít pro přípravu teplé užitkové vody, kde dojde k výrazné úspoře energií a tím i komfortním požadavkům ze strany zákazníka.

Jsme schopni zajistit komplexní dodávku komponentů pro topný systém. Řešení systémů vytápění realizujeme pomocí již zmíněných tepelných čerpadel. Káždý stroj je konstruován na míru konkrétní aplikace, aby byla zajištěna nejvyšší efektivita provozu. 

V průmyslových provozech také vzniká velké množství odpadního tepla, které lze využít pro ohřev teplé užitkové vody nebo pro podporu topných systémů. Zdrojem odpadního tepla je chladicí nebo mrazící zařízení, které produkuje (odpadní kondenzační teplo), toto teplo lze odvádět do akumulačních nádrží pomocí rekuperačního výměníku. Využití těchto technologií  znamená výraznou úsporu enrgií při nízkých investičních nákladech. Dnes je kladen stále větší důraz na zvyšování energetické účinnosti systému. Využívání odpadního tepla nebo vytápění tepelným čerpadlem je vhodným krokem ke zlepšení i našeho životního prostředí.

 

 

Therma V

Například výrobky řady THERMA V od firmy LG byly navrženy s maximální efektivností s ohledem na potřeby zákazníka u novostaveb, kde s podlahovým vytápěním lze dosáhnout velmi nízkých provozních nákladů.

Firma LG do svého výrobního sortimentu tepelných čerpadel zakomponovala zásobník teplé užitkové vody s podporou solárního vytápění, kde se opět zvyšuje efektivita úspory energií s podporou přírody.

 

 

 

 

Katalog Therma V